Čo robíme

Zmeňte dizajn etikiet s nami!

Spotrebiteľský trh sa mení priebežne, nie len pri výrazných vonkajších zmenách, či vstupe do nového segmentu. Nehovoriac o zmenách výrobných nákladov. Ak vás zmeny „dobehli“, je vhodné obdobie nezľaknúť sa, zamyslieť sa nad svojim produktom a vhodne inovovať aj obalový dizajn. Takto je možné jednoduchšie osloviť nových zákazníkov. Zároveň sa pri redizajne môžete rozhodnúť pre technológie a materiály, ktoré vhodne nahradia doterajšie. Či už cestou k ekologickej alternatíve, alebo optimalizácii v jednoduchšom prevedení. Poraďte sa s našimi kolegami. Aj pre grafický dizajn máme riešenia.

Kvalitná potlač vynikne hlavne s kvalitným dizajnom

Preto je súčasťou našich služieb profesionálne spracovanie klientskych dizajnov našim pre-press štúdiom. Navyše ale ponúkame aj služby tvorby dizajnu obalu a etikiet našim grafickým dizajnérom. 

Pre grafické štúdiá zas vieme pripraviť bezplatné konzultácie pre dizajnovanie etikiet, ktoré majú predsa len určité odlišnosti od iných tlačiarenských produktov.

V čom sú etikety odlišné?

Inovácie sú aj v dizajne etikiet nevyhnutné a prinášajú viacero benefitov. V prípade technických etikiet môžete jednoducho zmeniť prevedenie s novými materiálmi a riešeniami, ktoré uľahčia ich používanie v mnohých ohľadoch. Zmena v obalovom dizajne pre marketingové účely vie umožniť oslovenie nových klientov, elimináciu inflačných dopadov, môže znížiť vplyv na životné prostredie, alebo vo výsledku dosiahne lepšie odlíšenie značky od konkurencie.

V materiáloch

Na trh sa dostávajú nové materiály, najmä zohľadňujúce nutnosť ekologických riešení v obalovom priemysle. Tú si vyžadujú mnohí koncoví zákazníci, legislatíva, ale napokon aj limitácie vstupných surovín. Zaujímavé sú aj technicky inovatívne materiály, ktoré prinášajú nové možnosti aplikácie etikiet. Vedeli by sme o tom rozprávať. Alebo rovno navrhnúť, čo potrebujete podľa vašich parametrov.

Ktorý materiál je vhodný do vlhka? Na ktorom vynikne hĺbkotlač? Je v ponuke materiál s lepidlom, čo nezanechá stopy po odstránení? A čo ešte by bolo treba vedieť?

Ktorý materiál je vhodný do vlhka? Na ktorom vynikne hĺbkotlač? Je v ponuke materiál s lepidlom, čo nezanechá stopy po odstránení? A čo ešte by bolo treba vedieť?

V možnostiach potlače a tvarov

Potlač etikety a jej tvar tiež môže v alternatívnych prevedeniach otvoriť nové možnosti. To začína zmenou technológie potlače, miernou zmenou dizajnu, až úplne novými prvkami od loga po jednotlivé motívy a texty. Práve pri tomto procese je potrebné, aby grafik pracujúci na dizajne nie len mal prehľad v materiáloch, ale aj tlačiarenských technológiách a ideálne aj našich možnostiach prevedenia potlače.

Ako bude nová etiketa sedieť na obal produktu? Je výsek tvaru vôbec možné nanášať etiketovačkou? Ktoré kombinácie efektnej potlače sa dajú vhodne kombinovať? Ako ich variovať na rôzne alternatívne obaly?

U nás môžete vyriešiť aj dizajn obalu!

Náš kolega Patricio má bohaté medzinárodné skúsenosti s riešeniami obalového dizajnu a prináša čerstvý vietor na Slovenský trh. Ale navyše vie presne, čo v našej tlačiarni možno nakombinovať k spokojnosti klienta.

V našom grafickom štúdiu vám tak vieme pripraviť kompletný grafický dizajn produktového obalu. Vieme navrhnúť nielen samolepiacu etiketu, ale aj celkový obal spolu s krabicou. Na to pripravíme 3-4 koncepčné cesty spolu s myšlienkovou mapou a vizualizáciami, z ktorých si viete vybrať, ktorá je pre vás najbližšia.


Poraďte sa s nami o zmene dizajnu vašich etikiet. Oplatí sa to!

U nás môžete vyriešiť aj dizajn obalu

  • Ikona fb
  • Ikona in

Ako vie materiál etikety riešiť veľké problémy

Samolepiace etikety sú skvelou voľbou obalového materiálu, ktorý umožní veľkú flexibilitu. Prinášajú značnú efektívnosť pri aplikovaní („nalepíte ľahko“), ich skladovaní, dizajnovom spracovaní, ale aj voľnosť voľby materiálu najvhodnejšieho pre špecifický produkt. Nielen z pohľadu oslovenia zákazníkov, ale aj splnenia legislatívnych a hodnotových záväzkov výrobcu.

Viac užitočných informácií a noviniek môžete dostať priamo e-mailom

Icon arrow down

Prihláste sa do newslettra

Vaše osobné údaje budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a noviniek so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej zaslanej kampani. Zásady ochrany osobných údajov.